.

.

JY-LKM1638, F71A 8* Дигитален Цевка + 8* Копчето + 8* Двоен LED Боја Модул TM1638 Може да се Cascaded го Замени Интегрирани Кола

JY-LKM1638, F71A 8* Дигитален Цевка + 8* Копчето + 8* Двоен LED Боја Модул TM1638 Може да се Cascaded го Замени Интегрирани Кола

DEN 300.00
Количина на стоки

JY-LKM1638, F71 A 8* Дигитален Цевка + 8* Копчето + 8* Двоен LED Боја Модул TM1638 Може да се Cascaded го Замени Интегрирани Кола

Бренд Име:
HAILANGNIAO
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Број На Модел На:
JY-LKM1638
R

Тие исто така купуваат со овој производ