.

.

Бразил Знаме Paracord Хривнија Опстанок Шарм Нараквици за Жените на Отворено Кампување Пешачење од Суштинско значење Статии

Бразил Знаме Paracord Хривнија Опстанок Шарм Нараквици за Жените на Отворено Кампување Пешачење од Суштинско значење Статии

DEN 111.00
DEN 158.40
-30 %
Количина на стоки

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА !
Бразил Знаме Paracord Хривнија Опстанок Шарм Нараквици за Жените на Отворено Кампување Пешачење од Суштинско значење Статии

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Бренд Име:
Melone Накит
Стил:
Повик/Спортски
Поставување Тип:
лепак
Број На Модел На:
SSB1103
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Функција:
Повик За Потсетникот
Пол:
Унисекс
Синџир Тип:
Најлон
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Манжетната Нараквици
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
Лесно-кука
Метали Тип:
Цинк Легура
Должина:
23cm
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Материјал:
кожа
R

Тие исто така купуваат со овој производ