.

.

121417 newhotstacy човек платно торба машки мали Crossbody торба

121417 newhotstacy човек платно торба машки мали Crossbody торба

DEN 403.20
Количина на стоки


Тип На Објект:
Чанти
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Стил:
Повик
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Патент
Обликот:
Размавта
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
Полиестер
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Чанти Тип:
Гласник Кеси
R

Тие исто така купуваат со овој производ