.

.

Висок квалитет!10M Еко растворувач печатач Галакси Xuli Allwin Човековите Zhongye мастило цевка 3*2mm / За DX5 пластични мастило цевка 1 линии

Висок квалитет!10M Еко растворувач печатач Галакси Xuli Allwin Човековите Zhongye мастило цевка 3*2mm / За DX5 пластични мастило

DEN 528.00
Количина на стоки


детали за производот
Висок квалитет!10 M Еко растворувач печатач Галакси Xuli Allwin Човековите Zhongye мастило цевка 3*2mm / За DX5 пластични мастило цевка 1 линии
релевантните производи

Број На Модел На:
мастило цевка
Бренд Име:
BAIHENGLIANMENG
Тип:
Други
Име на производ:
мастило цевка
печатење тип:
глава конектор
Тип:
Цевка
Состојба:
Бренд Нови
Место на Потекло:
Кина
Акции:
во парк
превозот:
DHL/EMS/UPS/ТНТ/ФЕДЕКС
плаќање:
Т/T paypal western union
Пакет:
картон
користат за:
mimaki mutoh JHF infiniti zhongye myjet печатач
R

Тие исто така купуваат со овој производ