.

.

2pair Везени флорални Чипка закрпи appliques за Свадба, свадба се облекуваат снабдувањето со Цвет за шиење облека, додатоци печ

2pair Везени флорални Чипка закрпи appliques за Свадба, свадба се облекуваат снабдувањето со Цвет за шиење облека, додатоци печ

DEN 307.00
DEN 383.52
-20 %
Количина на стоки

Ширина : 33*10см Боја : прикажува како слика Цена е за 2pair Овој прекрасен дизајн парче има многу мека рака чувствуваат, идеален за облека, партија облечи, lingeries, кукли облека, завеси, шамс, светилка нијанси,... * Идеален за брегот на слоновата чипка намали, слонова коска чипка фустан, слонова коска булчински жартиера, слонова коска цвет девојка се облекуваат, чипка фустан, булчински фустан и свадба gown . * Мека и удобна handfeel * трговија на Големо accetpable ! Ви благодариме за шопинг и имаат убав ден засекогаш !

боја:
мајк бела, бела, црвена, црвено вино, темно розова, сива, темно сива, црна, шампањ, Светлина шампањ, жолта, темно жолта, светло пурпурна, виолетова, светло зелена, Розова, црвена роза, Лубеницата црвена, розова, Темно сина, сафир, син, зелен Мраз
Тип На Производ:
Закрпи
Големина:
33*10cm
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Бренд Име:
myundo роуз
Техника:
Извезена
Стил:
Шие-На
R

Тие исто така купуваат со овој производ