.

.

Вез Печ Снајперист Борба Против Моралот Печ Тактички Амблем Воена Значки Appliques Везени Закрпи За Ранец

Вез Печ Снајперист Борба Против Моралот Печ Тактички Амблем Воена Значки Appliques Везени Закрпи За Ранец

DEN 96.00
DEN 119.52
-20 %
Количина на стоки


Вез Печ Снајперист Борба Против Моралот Печ Тактички Амблем Воена Значки Appliques Везени Закрпи За Ранец
[Спецификација] : Везови Печ Снајперист Борба против НАС Војска Моралот Печ
[Материјал] : Везени Закрпи, Кука & Јамка Назад
[Size] : 10*4cm
[Тежина] : 14 g
Пакет : 1 КОМПЈУТЕР во OPP вреќа
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Големина:
10*4cm
Техника:
Извезена
Стил:
Кука & Јамка
Функција:
3D
Број На Модел На:
HN-171209
Тип На Производ:
Закрпи
Име:
печ
Тип:
Закрпи
Класификација:
лепенки за облека
Карактеристики:
biker закрпи
Материјал:
Вез
Печатна грешка:
лепенки за облека
Видови:
воена печ
R

Тие исто така купуваат со овој производ