.

.

ZD Автомобил Пред Задните Mudguards За 2007 2008 2009 2010 2011 Nissan Tiida Обратно C11 Latio 2012 Hatchback Mudflap Додатоци Fenders

ZD Автомобил Пред Задните Mudguards За 2007 2008 2009 2010 2011 Nissan Tiida Обратно C11 Latio 2012 Hatchback Mudflap Додатоци

DEN 920.00
DEN 1164.48
-21 %
Количина на стоки

ви благодариме
Се врати и враќање
1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
ZDPARTS Автомобил Пред Задните Mudguards За 2007 2008 2009 2010 2011 Nissan Tiida Обратно C11 Latio 2012 Hatchback Mudflap Додатоци Fenders
Realted Производи :
Опис На Производот :
Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет се Проверуваат пред превозот)
Состав : 4 Pcs (1 Set); Торба На Завртка Fixings
Направено : произведено во Кина
Материјал : Високо Квалитетен Полу-Цврсти СТОМАЧНИ Platic. Ние продавачот не се во надлежност на увозни давачки, купувачот е одговорен за тоа. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на периодот на валидност, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Секој спор предизвикан од ова е неразумно. BR купувачот ве молиме наведете cpf или cnpj, тоа ќе биде подобро за вас да се добие побрзо. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Лиен Поздравниот Чувари. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Направени од TPO пластични да се крути уште forgivable и paintable.
За повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Карактеристики : Директно Одговара (Мали Дупчење Можеби Бара За Некои Модели)
Квалитетот Гарантира, Гаранција Понудени
Настава : Оваа ставка не доаѓаат со упатство за инсталација
Делукс Моделирани Поздравниот Чувари обезбеди одлична долниот дел од телото заштита и акцент на возило стил. Тие се моделирани да контурите на возило за обичај се вклопуваат
Примена :
За 2007-2011 Nissan Обратно / Tiida Hatchback & Седан C11
За 2012 Година, Nissan Обратно Hatchback (Не Одговара Седан)
За 2007-2011 Nissan Latio (Седан, C11)
Не се компатибилни со аеродинамика комплет, од страна на здолништа, телото комплет итн. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Тип На Објект:
Mudguards
Објектот Ширина:
11cm
Објектот Должина:
31cm
Модел Година:
2007-2011
Бренд Име:
ZDPARTS
Име На Модел:
DNB-Нисан-09
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Висина:
20.5cm
Материјал Тип:
ПВЦ
Објектот Дијаметар:
11cm
Специјални Функции:
Пред Задните Mudguards
Објектот Тежина:
0.62kg
Автомобил модел:
За 2007-2011 Nissan Обратно/Tiida Hatchback & Nissan Latio
Поддршка:
ОЕМ
R

Тие исто така купуваат со овој производ