.

.

Трговија на големо 50МЛ Плоштадот Транспарентно Стакло Парфем Спреј Козметика Празна Шише со Акрил Капа

Трговија на големо 50МЛ Плоштадот Транспарентно Стакло Парфем Спреј Козметика Празна Шише со Акрил Капа

DEN 9600.00
Количина на стоки

Трговија на големо 50МЛ Плоштадот Транспарентно Стакло Парфем Спреј Козметика Празна Шише со Акрил Капа 1. Материјал : стакло шише+ алуминиумски sprayer 2. Капацитет : 50мл 3.пакување : 1pcs/opp вреќа 4.мешавина на бои за вас! Ве молиме да Се Забележи : Не Вежба на Ззп

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
WUHFS
Бренд Име:
linxikeji
Големина:
50ml
R

Тие исто така купуваат со овој производ