.

.

Ахмед Етничка Синтетички Камен Pendant Свила Шамија Ѓердан Neckerchief Марами Жените Дополнителните Tassel Ѓердани Нова Мода Накит

Ахмед Етничка Синтетички Камен Pendant Свила Шамија Ѓердан Neckerchief Марами Жените Дополнителните Tassel Ѓердани Нова Мода

DEN 286.00
DEN 357.60
-20 %
Количина на стоки


Бренд Име:
ahmed
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Чешка
Синџир Тип:
Никој
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
WJ-54
Обликотшема:
Капка Вода
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Декорација
боја:
слика
Материјал:
Памук
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија
Пакет:
Opp Кеси
Акции:
Во акции на објектот
Стил:
Тренди Романтична Бохемија
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Pendant
Експрес Слободен Испорака:
Цел>150usd Слободни DHLЕМСFEDEX..
R

Тие исто така купуваат со овој производ