.

.

Природни Суви Цвет Декоративни Дома Свадба Букет Цвеќиња Дома Декорација Различна Боја Избори

Природни Суви Цвет Декоративни Дома Свадба Букет Цвеќиња Дома Декорација Различна Боја Избори

DEN 479.52
Количина на стоки


Почитувани Купувачи : Многу ви благодариме за купувањето! Молиме забележете : 1. Ако не следење на информации, ве молиме контактирајте со нас да се провери каде е пратката; 2.Она што може да се добијат : на Еден Куп Цвет 3. Ве молиме контактирајте со нас за проширување "Испорака Датум" ако времето истекува, но вие се уште не сте добие објектот. 4. Ве молиме не го прават спор или негативни повратни информации пред да комуницира со нас. 5. Русија купувачи, ве молиме кажете ни ја вашата целосна англиски Име (3 имиња нормално), Ние не може да се земе resposablility ако не можете да се потпишете за да го добијат без полно име. 6. Ве молиме да дадете 5 Ѕвезда Повратни информации доколку ви се допаѓа нашата производи и услуги, ние го цениме тоа! Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако било какви прашања, ние ќе се вратам на вас како брзо како што можете! Ви благодарам многу! Детали :
*Име : Peng Лаи Песна
*Материјал : Природни Цвет
*Големина : 30-40 CM
*Боја : Бела/Розова/Жолта/Светло сина/Темно сина
*Она што може да се добијат : на Еден Куп Цвет
Answer : ___________________________ Note : Природни Суви Цвет Главата, petal паѓа лесно.
Ве молиме да се биде внимателен кога ќе го отворите.

Големина:
L
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Повод:
Партија
Цвет Стил:
Цвет Гранка
Материјал:
Памук
Класификација:
Суво Цвеќе
Стил:
Цвет
Број На Модел На:
GF002
Тип:
Peng Лаи Песна
R

Тие исто така купуваат со овој производ