.

.

240ML Бебе Нега Хранење Шише Силикони Истиснување на Младата Детска Лажица Ориз, Паста за Хранење Шишиња од Типот на Хранење 3 Бои 2018 Најновите

240ML Бебе Нега Хранење Шише Силикони Истиснување на Младата Детска Лажица Ориз, Паста за Хранење Шишиња од Типот на Хранење

DEN 149.00
DEN 188.16
-21 %
Количина на стоки


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Желба Продавница.
Ви благодарам многу!!! ^-^
Шише висина : 19cm / 7.48 шише ширина : 5.5 cm / 2.17, лажица висина : 3cm / 1.18 лажица ширина : 2cm / 0.79
Таму е 1~3cm разлика според упатство за мерење. 1 инч = 2.54 см
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.

Тип:
Бебе Шише
Возраст Опсег:
12M,24M
Капацитет:
240ml
устата големина:
Општи Калибар
Материјал Функција:
Phthalate Слободни,ПВЦ Слободни,Nitrosamine Слободни,BPA Free,Латекс Слободни
Обликот:
Лак Тип
Број На Модел На:
Бебе Обука Чаши
Шаблон Тип:
Цврста
Пакување:
Еден натоварени
Бренд Име:
БЕБЕ ПОДОБРО
се справи со:
No
Брзина На Проток:
Среден Проток
Материјал:
П. П.
R

Тие исто така купуваат со овој производ