.

.

kalaisike Сопствен автомобил патосници за Dodge сите модели калибар ram меморија патување Патување караван aittitude автомобил стил додатоци

kalaisike Сопствен автомобил патосници за Dodge сите модели калибар ram меморија патување Патување караван aittitude автомобил

DEN 7530.00
DEN 11952.00
-37 %
Количина на стоки


Здраво, пријател. Кога ќе ги нарачате, ве молиме оставете порака и да ми кажете знакот / модел / година на вашиот автомобил. На пример : Audi /A6/ 2014years. Ние ќе се направи во согласност со вашиот модел, ви благодариме!
Ако сакате да го поседувате боја, ве молиме да го контактирате овластениот сервис, ви благодариме!
За посебен автомобил патосници : 1.Големина : Прилагодено душеци и точно се вклопи. 2.Бруто тежина : 5kg / сетови. 3.Функција : водоотпорен, dustproof, анти-загадување, бледнеат, нечистотија, лесен за чистење 4.Потекло : Кина (Копно) 5.Боја : сите црна,кул црна,кафеава,кафе, црвено вино,виолетова,беж,сива,црна, црвена 6.Answer : ___________________________ Note : Ние не ќе ви помогне да плаќа тарифа (затоа што мора да плати тарифа во нашата земја), но ние може да ви помогне да се промени со цел, да се изјасни на цената или да го обезбеди фактури, секоја земја данок не е исто, ве молиме да се консултирате локалните Морски Оддел. Ако треба да се промени износот или фактура, ве молиме контактирајте со нас. 7.Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ми даде добар фидбек и 5 ѕвезди, ви благодариме. Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, кажи ми што е проблемот, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот. Бидејќи нашата цел е : 100% задоволството на клиентите. 8.Спорот : имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, не се отвори спорот, затоа што имаме можност да ви помогне да ги реши сите проблеми. 1,Ние сме 24 часа на интернет, можете да не контактирате во секое време ,ние ќе ви одговори што е можно поскоро ; 2,Ние сме професионална за производство на тимот. Нашите производи сигурно ќе се направи сте задоволни, ве молиме да бидат сигурни да се купи! 3, Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, не се отвори спорот, затоа што имаме можност да ви помогне да ги реши сите проблеми. 4,Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, кажи ми што е проблемот, ние ќе ви помогнат да се реши. Бидејќи нашата цел е : 100% задоволството на клиентите. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ми даде добар фидбек и 5 ѕвезди, ви благодарам. за купување : Можете да изберете следниов начин на плаќање : не прифаќаме било метод на плаќање, ако ви се потребни други методи за плаќање, ве молиме контактирајте со нас!

Боја Име:
кафе и кафе, balck злато и црна, balck злато и црвено, balck злато и сива, црна, црвена и црна, црна и црвена црвена, вино и вино, беж беж кафе, беж и беж, виолетова и виолетова, црна, црна, црна, црна, сива
Тип На Објект:
Матс & Теписи
За Возило Брендови/Модел:
Dodge
Патосници Тип:
Мат Кожа
Име На Модел:
Посветен прилагодување
Калибар-Година:
2010,2012,2011
Материјал Тип:
вештачка кожа
Бренд Име:
kalaisike
Објектот Ширина:
Customized according to the model
Објектот Висина:
Customized according to the model
Објектот Тежина:
5kg
Објектот Должина:
Customized according to the model
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Специјални Функции:
Прилагодени според моделот
Dodge Модел:
Калибар
Објектот Дијаметар:
Customized according to the model
R

Тие исто така купуваат со овој производ