.

.

Сончогледово Шема Случај за fundas ZTE L110 L 110 Случај за ZTE Сечилото L110 A110 Случај 4 + Карта Носителот

Сончогледово Шема Случај за fundas ZTE L110 L 110 Случај за ZTE Сечилото L110 A110 Случај 4 + Карта Носителот

DEN 196.00
DEN 239.52
-18 %
Количина на стоки

Внимание Ве Молам! Објектот е Бесплатен Превозот од " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус "; Тоа е Без Следење на Број. Ако ви е потребна за Следење на Број , ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" . Треба плаќаат малку пари во Превозот. За руските Купувачи , ве молиме кажете ни го вашето Целосно Име : (Given Name); татково Име; Семејното Име.
Сончогледово Шема Случај за fundas ZTE L110 L 110 Случај за ZTE Сечилото L110 A110 Случај 4" + Карта Носителот
Функција Материјал : СТП Кожа + Силикони Пакет : Opp Вреќа Трајни & Валкани-отпорни Совршено Одговара на Обликот на Телефонот Моден Дизајн, Лесно да се Стави на & полетување го Заштитите вашиот Телефон од Прашина, Нула & Шок Компатибилен со : За ZTE Сечилото L110 A110 Случај Пакет Листа : 1 x Случај
8 Боја На Располагање, Моден Стил

Материјал:
ZTE Сечилото L110 A110, ZTE Axon 7, ZTE Z Max Pro Z981
дизајн:
Бизнис,Апстракт,Обична,Сјајна,Гроздобер,Мат,Егзотични,Геометриски
Бренд Име:
Nutbro
Карактеристики:
Врежана Цвет Флип Случај
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Компатибилен Бренд:
ZTE
Мало Пакет:
No
Големина:
4 inch
Тип:
Монтиран Случај
Тип:
Цвет Врежана Флип Случај
Материјал:
Висок Квалитет со Силиконска + СТП Кожа
Пакет:
OPP вреќа
испорака датум :
1~3 работни дена
Посебна Карактеристика:
Заштитете го Вашиот Телефон од Нечистотија, Нула
КОСТИМ ЗА 1:
за fundas ZTE Сечилото L110 A110 Случај
ОДГОВАРА ЗА 2:
за coque ZTE Сечилото L110 A110 Случај
одговараат за 3:
за ZTE Сечилото L110 A110
R

Тие исто така купуваат со овој производ