.

.

3 Панел Печати Црвено Срце Шолја Кафе Слики декоративни слики На Платно Кујна Оркестарот Cuadros Ѕид Слики За Дневна Соба

3 Панел Печати Црвено Срце Шолја Кафе Слики декоративни слики На Платно Кујна Оркестарот Cuadros Ѕид Слики За Дневна Соба

DEN 288.00
DEN 384.00
-25 %
Количина на стоки


Купонот
Попуст забава клик() Материјал Платно Печатење со Лен/Памук Високо квалитетни Материјали . Квалитетот рејтинг ААА+ Висок квалитет по cn1518608191qszb Услуги на Клиентите Можеме да обичај било која големина е за вас, а ние можеме да правиме custom canvas отпечатоци, исто така, вие само треба да направите е да ни испратите висока резолуција на слика. Големина : Size1 : 20x20cmx3pcs (8*8inch*3pcs)
size2 : 30x30cmx3pcs (12*12inch*3pcs)
size3 : 40x40cmx3pcs (16*16inch*3pcs)
size4 : 50x50cmx3pcs (20*20inch*3pcs)
size5 : 60x60cmx3pcs (24*24inch*3pcs) Превозот На Превозот начин ќе се избере како што е подолу piority.
1. Кина Пост Воздух Mail
2. EMS време на Испорака
1. Кина Пост Воздух Mail : Нормално 22 - 39 дена
2. EMS : 7 до 10 дена

Големина (Инчен):
20X20cmX3pcs, 30X30cmX3pcs, 40X40cmX3pcs, 50X50cmX3pcs, 60X60cmX3pcs, 70X70cmX3pcs
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
[email protected]#d8
Тип:
Платно Printings
Бренд Име:
AtFipan
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Предмети:
Пејзаж
Медиум:
Акрилик
оригиналниот:
No
Медиум:
нормално мастило
Обликот:
правоаголник
R

Тие исто така купуваат со овој производ