.

.

Универзална Метал Леќа Худ Сенка 39mm Филтер Тема Стандардни Завртки-во Планината Црна Заштитник за Canon Nikon, Sony

Универзална Метал Леќа Худ Сенка 39mm Филтер Тема Стандардни Завртки-во Планината Црна Заштитник за Canon Nikon, Sony

DEN 155.00
DEN 191.04
-19 %
Количина на стоки


Универзална Метал Леќа Худ Сенка 39mm Филтер Тема Стандардни Завртки-во Црна Гора
Заштитник за Canon Nikon, Sony
100% Сосема НОВ!! Висок Квалитет!!! Опис : Леќа капи се главно дизајнирани за да се спречи несаканите скитници светлина од внесување на леќа со проширување и засенчување на крајот на објективот. Покрај тоа, од крајот на објективот е продолжен, исто така можете да добиете дополнителна корист на некои екстра заштита од случајно влијание. Спецификација : Назад Тема : 39mm Пред Тема : 46mm Тип : Завртка-во Вид Материјал : Метал Боја : Црна Погоден За : За сите леќи со 39mm пред нишката Пакет се Вклучени : 1 x Метал Леќа Хауба

Компатибилен Бренд:
КАНОН,NIKON,SONY,Fujitsu,Олимп
Бренд Име:
FOTGA
Број На Модел На:
AD131
Пакет:
No
is_customized:
Yes
Калибар:
18-55ММ
R

Тие исто така купуваат со овој производ