.

.

10Pcs/многу 5.0 Екран на Допир За Лета FS502 Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел Висок Квалитет

10Pcs/многу 5.0 Екран на Допир За Лета FS502 Digitizer Пред Стаклена Леќа Сензор Панел Висок Квалитет

DEN 1788.00
DEN 1881.60
-5 %
Количина на стоки


боја:
Црна
Тип:
Екран На Допир
Број На Модел На:
За ЛЕТА FS502
Бренд Име:
AQIOU
Екранот:
≥5
Компатибилен Бренд:
ЛЕТААТ
Пакување:
Пакување Анти-статички пена кутија
квалитет:
Највисок квалитет
Замена На Делови:
За Лета FS502 Екран на Допир
цена:
Трговија на големо
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
Тип:
Екран На Допир
R

Тие исто така купуваат со овој производ