.

.

Жените Секси Лето Црно Бела Слаби Jumpsuit Исклучување Рамо Длабоко V Backless Тенок Солидна Долги Панталони Rompers Ноќен Клуб Облека

Жените Секси Лето Црно Бела Слаби Jumpsuit Исклучување Рамо Длабоко V Backless Тенок Солидна Долги Панталони Rompers Ноќен Клуб

DEN 1131.00
DEN 1508.64
-25 %
Количина на стоки


Ние само го направи со висок квалитет на производите
Омилен нашата продавница и да се приклучат на шопинг количка , желба листа ,
по трансакцијата ние ќе ви испратиме еден пар од свила чорапи .
Добредојдовте на нашата продавница
Големина
Биста
(cm)
Половината
(cm)
Хип
(cm)
Должина
(cm)
S
86
64
90
142
М
90
68
94
143
L
94
72
98
144
XL
98
76
102
145
Answer : ___________________________ Note : "ве Молам, дозволете мало 1-3 cm разлика се должи на прирачник за мерење и малку боја на варијација за различни екранот поставување" 1 инч=2.54 см; 1cm=0.4 инчен
Ви благодариме!
Ние само го направи со висок квалитет на производите
Омилен нашата продавница и да се приклучат на шопинг количка , желба листа ,
по трансакцијата ние ќе ви испратиме еден пар од свила чорапи .

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Jumpsuits
Одговара Тип:
Слаби
Стил:
Секси & Клуб
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Плетени
Должина:
Full Length
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
T1263
Бренд Име:
TDNZSeL
боја:
Црна,Бела
Големина:
S,M,L,XL
малопродажната/трговија на големо:
Поддршка
Повод:
Вечерна Забава,Познати Личности,Ноќен Клуб,Коктел
Функција:
Тенок
Функција:
Секси,Длабоко V,Backless
R

Тие исто така купуваат со овој производ