.

.

2 Боја Зелено И Розова Долго Tassel Линија Памук Обетки Boho Етничка Стил Pendant Обетки Мода Накит

2 Боја Зелено И Розова Долго Tassel Линија Памук Обетки Boho Етничка Стил Pendant Обетки Мода Накит

DEN 213.00
DEN 303.84
-30 %
Количина на стоки


Здраво драги сите,
Колку сте,многу мило што може да дојде тука .Секој пат кога ќе ја посетите тоа е нашата поддршка. Ако ви се допаѓа нив,pls додадете во вашата шопинг картичка прво,можете да кликнете на нив ви се допаѓа,доколку купите повеќе,јас може да го даде почитувани подобро попуст или домот подарок. и тогаш не грижете се по-продажба,ние ќе се обидеме потрудиме за секој клиент во секое време. и јас само се надевам дека ќе имаат прекрасно шопинг искуство тука.
Тема : ( Прекрасни Модни Жените Накит Сино Стакло Виси Обетки Буци Фитили Уво Пирсинг Партија Обетки Додатоци )
* Сите производот да се доведе, nickle, cadminum слободни
* Синџирот е доволно силна да се носат
* На lenght и големина одговара за повеќето луѓе
* Цената е доволно добро за луѓето кои сакаат да се добие
* Носете го со себе за подарок
2 Боја Зелено И Розова Долго Tassel Линија Памук Обетки Boho Етничка Стил Pendant Обетки Мода Накит
roduction :
2 Боја Зелено И Розова Долго Tassel Линија Памук Обетки Boho Етничка Стил Pendant Обетки Мода Накит
Реден Број :
ed01303b
Големина на :
12.5*1 cm
Тежина :
17g

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
ed01303b
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
BALANBIU
Материјал:
Памук
Тип На Објект:
2 Боја Зелено И Розова Долго Tassel Линија Памук Обетки
Животната средина:
Nickle,Олово,Кадмиум слободни
Минимална цел:
Не Мин,Бесплатен Превозот
време на испорака:
во 5 дена
meterial:
Памук,Акрилик,,Цинк Легура
Клучни зборови:
Tassel Линија Памук Обетки
Употреба:
Подарок Партија Годишнината Свадба Ангажман
боја:
како Слика
Пол:
Жените Девојки Unsex
Парична казна или Моден:
Моден
R

Тие исто така купуваат со овој производ