.

.

Пар на Edition 1 Стил Страна Ленти Decal Налепница за Мерцедес Бенц W212 E Класа E200 E250 E300 E350 E500 E63 AMG Налепница

Пар на Edition 1 Стил Страна Ленти Decal Налепница за Мерцедес Бенц W212 E Класа E200 E250 E300 E350 E500 E63 AMG Налепница

DEN 1152.00
DEN 2399.52
-52 %
Количина на стоки


Дербито се погледне за патот : додадете карактеристична допир на вашето возило со ова специјално прилагодени сет на decals. Со високи перформанси полимер-стабилизиран материјал е исчезнат-отпорни, стабилна температура и автомобилот на миење-доказ. (Ние препорачуваме на decals опремени со стручни лица.) Објектот Fitment : Одговара за Мерцедес-Бенц E Класа W212 E200 E250 E300 E350 E500 E63 AMG Ставка Опис : 100% Нови (никогаш не се користат или се инсталирани) Направен од висок квалитет на винил Бои : Сјајна Црна, Мат Црно, 5 D Јаглерод Влакна Винил, Silvergrey и Бела. Intallation Совет : Водоотпорен винил материјал.Поддржани со себе лепило за лесна и ре-позиционирање.Лесно се отстранува без да остават леплива остатоци Проверете инсталација метод во следните слики. Picures се само за референца. 5 D јаглерод влакна може да биде лесно се инсталира без вода помош. Но, други бои се предлагаат влажни инсталација. Пакетот Вклучува : 2 парчиња Ленти Винил Налепница за Врата Страна 2 парчиња Ленти Винил Налепница на Задниот Браник

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Бренд Име:
Поставен На Коњ
Модел:
ОЕМ
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Објектот Должина:
217cm
is_customized:
Yes
категорија:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Материјал Тип:
KK
R

Тие исто така купуваат со овој производ