.

.

CWWZircons Прекрасни Сребрена Боја Dangle Капка CZ Циркони Жените Долго Клип На Обетки За да Нема Прободен Дупка Уши CZ006

CWWZircons Прекрасни Сребрена Боја Dangle Капка CZ Циркони Жените Долго Клип На Обетки За да Нема Прободен Дупка Уши CZ006

DEN 323.00
DEN 460.80
-30 %
Количина на стоки


-
CWWZircons Прекрасни Сребрена Боја Dangle Капка CZ Циркони Жените Долго Клип На Обетки За да Нема Прободен Дупка Уши CZ006
Earring Големина : 4.2 cm
Еколошки Стандард Доведе Никел Кадмиум слободни

Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Симпатична/Романтичен
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
cz006
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
cwwzircons
Материјал:
Кубен Циркони
Камен Материјал:
Кубен Циркони Камења
Повод:
Секојдневно, Танцување Партија , Банкет Вечера
Подарок за:
Девојка / Сопруга / Mather/Ќерка
квалитет:
Прекрасни , Мода , Луксуз
Метална боја:
сребрена боја
камен боја:
Бела
earring големина:
4.2 cm
Тип На Објект:
Обетки Клип На / Долго Клип Обетки
Камен количина:
ААА
Pendientes форма:
Водена Капка Дизајн
R

Тие исто така купуваат со овој производ