.

.

Brainbow 6 инчен Коса Ножици Нерѓосувачки Челик Фризерски Ножици Професионални Моделирање Косата Алатки Берберот Сет Ножици

Brainbow 6 инчен Коса Ножици Нерѓосувачки Челик Фризерски Ножици Професионални Моделирање Косата Алатки Берберот Сет Ножици

DEN 574.00
DEN 1104.00
-48 %
Количина на стоки


Brainbow 6 инчен Коса Ножици Нерѓосувачки Челик Фризерски Ножици Професионални Моделирање Косата Алатки Берберот Ножици Set Item Type : Професионални Косата Алатки Точка Име : Коса Ножици 6.0 инчен Тип 1 : 1pc на Сечење Режа+1pc на Чистење Режа Тип 2 : 1pc на Сечење Режа Тип 3 : 1pc на Чистење Режа Пакет, Вклучувајќи : Коса Режа+Боја Кутија + ПОДАРОК
6.0" Коса Режа
1-Вкупна Должина 17cm(6.69 во)
2-Вистинската Должина 15.4 cm(6.0 во) не вклучувајќи ја и Опашката
3-Прст Вметнете Дупка Големина : 2cm(0.8 во)
Подароци Кутија За Пакување
Секој сет на Коса Режа ,Ќе Имаат Убави Подароци во внатрешноста на Кутијата
6.0 во Рамна Коса Режа,за Сечење на Косата
Функција : Остар
Материјал : не ' Рѓосувачки челик 4 CR13
Hardess : 62 HRC
6.0 во Забот Коса Режа,за Проретчена Коса
Забот : 30
Материјал : не ' Рѓосувачки челик 4 CR13
Hardess : 62 HRC Функција : Професионален Фризер
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која трае само 5-14 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да ја напушти ФАКТУРА и чување на информации, ако сакате да. Како можам да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со пишување на вашата следење на број : www.17track.net/en Што да правам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Значи, вашата цел не ќе биде завршена. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. Дали постојат било какви ДОПОЛНИТЕЛНИ Внимание додека шопинг? Pls НЕ кликнете на botton на "Потврдете ја Нарачката Доби" ако не добие пакет во рака ,или ќе изгуби производ и пари. Pls НЕ се отвори спорот во рамките на 60days бидејќи вие не се добие производ,или спор ќе биде неуспешен ,а вие може да изгубите производ и пари. ☺ Убаво Подароци за 5 Ѕвезди Повратни информации ве Молиме оставете 5 Ѕвезди повратни информации со добар коментар и убаво купувачот се покаже ,победи brainbow УБАВО ПОДАРОЦИ за вашето следно купување. Pease НЕ оставајте 1 Ѕвезда 2 Ѕвезда повратни информации без да бара помош ,Brainbow секогаш чувајте 24 часа на линија услуга за Brainbow секој клиент,и се надевам дека сите би можеле да имаат добар шопинг искуство тука.

Тип На Објект:
Косата Режа
Бренд Име:
Brainbow
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Заби:
30
вкупна должина:
6.0 инчен Коса Режа
Број На Модел На:
Косата Tools-BHT037
Големина:
6 inch
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Нерѓосувачки Челик Тип:
4cr13
Тип:
Сечење Режа+ Чистење Режа
Тип На Објект:
косата алатки
производ name1:
6 инчен Сечење Режа
производ name2:
6 инчен Чистење Режа
Материјали:
Квалитетни Нерѓосувачки челик 4CR13
Сечење&Чистење Режа Големина:
15.4 cm(6.0 инчи)
боја:
Сребро.
Заби:
30 заби
фризерски ножици:
tesoura де cabeleireiro
Начин на пакување:
Brainbow Боја Кутија
дизајн:
кинески змеј
R

Тие исто така купуваат со овој производ