.

.

150*100cm црна чипка гроздобер цвет везови чипка ткаенина задебелување на везови Материјал ткаенини за крпеница

150*100cm црна чипка гроздобер цвет везови чипка ткаенина задебелување на везови Материјал ткаенини за крпеница

DEN 2462.00
DEN 2591.52
-5 %
Количина на стоки


и делови /дворот и делови /дворот двор
Функција : Име на Производ : памучна ткаенина масти квартал пакет флорални,точка,цртан филм шема Материјал : 100% памук. Тенок, погоден за кукла е облека,tilda,занаети шиење,крпеница,scrapbooking и други заеднички DIY проекти. Бои : како слика се прикажува, Големина : 1piece= 150cm*100cm(намалување од страна на рака , толку +-2cm грешка),2 парчиња е 150*200cm ние не се случува да го намали надвор Ако сакате други потреби ве молиме контактирајте со лени pls.

Бренд Име:
fengxingtimely
Техника:
Ткаени
Материјал:
100% Памук
Функција:
вода растворливи
Ткаенина Тип:
Mesh
Декорација:
Чипка
Ширина:
130cm
Број На Модел На:
111
is_customized:
Yes
Тип На Производ:
Чипка
R

Тие исто така купуваат со овој производ