.

.

Atreus Еластична Автомобил Багажникот Организатор Stowing Фиксна Рака За Кадилак Порше Мерцедес Бенц W203 CLA GLA Audi A6 C5 C6 П5 А5 Q7 ТТ

Atreus Еластична Автомобил Багажникот Организатор Stowing Фиксна Рака За Кадилак Порше Мерцедес Бенц W203 CLA GLA Audi A6 C5

DEN 95.00
DEN 99.84
-5 %
Количина на стоки


[Опис На Производот] :
Почитувани купувачи , Прво да ви се Заблагодарам за запишување нашата продавница и се интересираат за овој производ.
Како гледате на Еластична Рака , Тоа е комплетен парче од рака , но таа има две
слоеви Иако Тоа беше поделен на три дел, на Секој дел се поврзани заедно, И
рака е завршена еден. Како на сликата покаже, не треба да се одвои на две
ремени кога ќе го користите за да се зацврсти некои големи објекти (Како големи багажникот ).
Кога ќе сакате да го користите за да се зацврсти мали мали предмети (Како кошарка ,
оган extinguisher и др.), се дели на два ремени ,На рака може да се зацврсти повеќе од
две објект на истото време (Како на сликата покажува). Иако тоа беше поделен
три секција , рака е завршена еден.
Било какви прашања ве молиме слободно да ме прашате, во секое време,
Се надевам дека ќе има добар шопинг искуство.
[ Производ ] : 1 PCS Еластична Рака
[Боја] : Жолта , Сина, Розова, Зелена, Црна
[Материјал] : Полипропилен
[Применливи] : Автомобили Багажникот Организатор
Пратката & Царина прашања
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката. Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Ве молиме имајте во предвид дека цената не вклучувајќи ги царинските давачки и ДДВ/GST.
За многу земји, можеби купувачите ќе треба да плати царина.
Ве молиме не мешајте разликата помеѓу превозот цена и царина, и не остави негативни повратни информации за причината на царина. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
PS : Русија, САД, АУ без царина.
Гаранција & Гаранција
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија,ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации
За вашето задоволство и postive повратни информации е многу важна за нас.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме контактирајте со нас да ни се прво пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.

Тип:
Багажникот Кутија / Торба
Материјал Тип:
Полипропилен
Бренд Име:
Atreus
боја:
Жолта,Сина,Зелена,Розова,Црна
R

Тие исто така купуваат со овој производ