.

.

За HP За 14-N лаптоп ПЛОЧА ПРОЦЕСОРОТ i5-4200U 734423-501 734423-001 DA0U83MB6E0 интегрирани тестирани добра

За HP За 14-N лаптоп ПЛОЧА ПРОЦЕСОРОТ i5-4200U 734423-501 734423-001 DA0U83MB6E0 интегрирани тестирани добра

DEN 8324.64
Количина на стоки

Неисправни објект мора да се врати во рок од 7-14 дена од денот сте го добиле на својата цел. Проверете дали има недостиг на елементи, рѓа, гниење, топлина елиминација на шасија.Ние сме одговорни за размена и испрати друг да ти со авион Парцела или на курирската служба DHL. Увозни давачки, даноци и други обичаи поврзани трошоци не се вклучени. Проверете дали недостатокот на електронски изолација gummed хартија.
Сите производи тестирани и да работат совршено
Производ Слика
Плоча тест функција процедури :
1.
Пакет :
За да бидат спакувани во Писмото, анти-статички кеси, завиткани од меур торба, во тетрапак;
ПРЕВОЗОТ
1.Вратени предмети мора да биде иста состојба како што ја добиле.Не прифаќајте го пропушти цел да се вратите, и без наплата е дозволено.По приемот на стоката ве молиме тест одеднаш, ако има проблеми контактирајте со нас и да ни се врати во рок од 14 дена на ваш трошок, после 14 дена ние не нудиме целосна наплата .Ако сте од Бразил,ве молиме да ми кажете на CPF или CNPJ,без тоа,стоката ќе се врати од страна на Царината.
ГАРАНЦИЈА
1.3 V COMS батеријата, дали Батеријата на полнење и празнење, Полн работи 3 D, Рестартирајте го системот за најмалку два пати. ние, исто така, прифаќа paypal за плаќање . Предмети може да биде вратена за размена во рамките на 7-14 дена.Вашето задоволство е наша цел. И ,овие Пост испорака не може да се следи и може да резултира со одложувања или изгубени парцели. Ако сте задоволни нашите производи и услуги, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивни повратни информации со сите 5 ѕвезди , кои се многу важни за раст на нашата мала компанија ,ви благодариме однапред !
2.EMS,UPS-от,Fedex,DHL : Превозот ограничување на веб-страница објавени на време ќе преовладува. Кога ќе платат за тоа, бидете сигурни да ни даде точни детали, како што се примачот име, адреса, post code, град име, телефонски број , ви благодариме!
3.Ако сте од Русија,ве Молиме изберете EMS и Кина Пост Воздух Mail.Answer : ___________________________ Note : Превозот на трошоците прикажани вклучуваат гориво надоместоци.Ние нудиме 30 дена гаранција за нашите производи .
Ве молиме пополнете ја RMA форма за секое враќање предмети. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас преку Али - Пораката пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации ,Ние веруваме дека секој проблем може да се реши со отворен и пријателски разговор. Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот. Пред да се испрати , ние ќе се тестира повторно да се осигураме дека нашите купувачи ќе добијат работни совршен еден.ако треба , pls контакт со нас и јас ќе ви кажам нашите paypal сметка , или можете да го видите во продавница насловна страница .
ИЗВЕСТУВАЊЕ
1. Затоа што други го Изразат веројатно се врати на Царината.Ве молиме увид во квалитетот и состојбата на стока, особено LCD LED стакло екранот, пред да се направи потпис на дишните патишта Сметка. Нашиот бизнис време е, 9 : 00 сум -20 : 00 часот, од понеделник до петок,во Пекинг време , јас ќе одговор во рок од 24 часа ( исклучување на викенди и празници ) , ве молиме почекајте трпеливо, ви благодарам многу !
4.

Пристаништа:
Мини USB,Wifi,Ethernet,USB 2.0,HDMI,E-Sata,Bluetooth,VGA,USB 3.0,Display Port
Примена:
Лаптоп
Бренд Име:
KOOLASON
Графичка Картичка Тип:
Интегрирани
Почетен Датум:
2013
Чипсет:
Intel H87
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
14-N
Меморија Тип:
DDR3
Форма Фактор:
ATX
FSB / ХТ:
1667
Меморија Банка:
2 DDR3 DIMM
Чипсет Производител:
Intel
Тип Socket:
PGA 989
Форма Фактор:
CEB
Максимална Ram Капацитет:
32 GB
Хард Диск Интерфејс:
hdd sata
Објектот Состојба:
Реновирана
Меморија канал:
Двојно
Со ПРОЦЕСОРОТ:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ