.

.

Нови Спортски Бадминтон носат поставува Жени/Мажи , Тенис на Маса облека, спортски Тенис облека , Брз сува спортски носат 8811

Нови Спортски Бадминтон носат поставува Жени/Мажи , Тенис на Маса облека, спортски Тенис облека , Брз сува спортски носат 8811

DEN 964.00
DEN 1190.40
-19 %
Количина на стоки

Жена или Маж еден сет . Ве молиме имајте во предвид тоа .
1. Сите големина детали се мери со рачно, па би можеле да имаат податоци грешки во 1-2.5 cm;
2. Можете да нарачки со микс големина на Маичка и Кратки accroding на вашиот вистински тежина и височина, како што се Кошула L големина, и Краток XL.
3. Оние кои се во Азија големината не е Америка или Европа големина
4. Бесплатни Печатење една линија на букви во кошула ;
'
'

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
NAiMAi
Материјал:
Полиестер,Модални
Пол:
Мажи
Sleeve Должина(cm):
Краток
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-Смалуваат,Анти-Навремено,Анти-Pilling
Ткаенина Тип:
Dobby
Тип На Објект:
Кошули
Спорт Тип:
Тенис
R

Тие исто така купуваат со овој производ