.

.

Нов Тинејџерски Снег Кралицата Девојки Фустани Улога Игра Матурска Партија Елса Фустан За Деца Ноќта На Вештерките Костим Облека Принцеза Фустани За Девојки

Нов Тинејџерски Снег Кралицата Девојки Фустани Улога Игра Матурска Партија Елса Фустан За Деца Ноќта На Вештерките Костим Облека

DEN 1156.00
DEN 1284.48
-10 %
Количина на стоки

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . Ве молиме не го отвори спорот за нас, ние ќе ја преземе одговорноста за испраќање или наплата за било каква загуба на објектот. Уживајте Во Купување На Стоки Од Мојата Продавница!
. Руски клиенти мора да ни даде примачот име и презиме. Плаќање : да ја прифатиме alipay тука. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Експрес испорака трае околу 3-7 дена да пристигнат. Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Ако ви треба објектот итно, ве Молиме контактирајте со нас за изразат испорака. Ако не добивате нашиот одговор, ве Молиме љубезно навредуваат вашиот е-мејл или жалба до нашиот менаџер. Ние ќе го провериме тоа за вас со пост канцеларија и обичаи.Welc ome На Нашата Продавница
Зошто Да Го Одберете Нашата Продавница? 1) Алис Костими Продавница е aliexpress онлајн продавница која обезбедува најдобри производи и услуги на сите клиенти. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе биде неважечка или е откажана од страна на системот ве Молиме бидете сигурни дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот со информации за Испорака : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време, ве молиме контактирајте со нас без двоумење. Сите Пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена.Ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 5-7 работни дена по уплатата е потврдено. 2) Исклучителен квалитет! Фабрика Цена! 3) Добредојдовте големо, дистрибутери, препродавачи и агент барање!!! 4) Сите производи се произведени директно од нашата фабрика и 100% слики се реални мерки. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа, ве молиме да се биде одговорен за сите трошоци на враќање и reshipping. Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете информации да ни кажете, ние ќе во најкус можен рок да ви одговори! Големина Референца : Топло совети : големината е дозволено 1-3cm грешки Поради различни светлосни ефекти, слики може да биде малку надвор боја. Бидејќи понекогаш тоа ќе биде одложен за сообраќај или лет метеж. За било какви предмети, ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад и да ги споделите со нас на следење на број.Ве молиме да се разбере!!! Враќање / Поврат : Сите стоки се проверуваат пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата набавка. На пратката од страна на Кина Пост Воздухопловната за помалку од 2kg стоки е во 15-25 работни дена. Ако имате било какви проблеми или прашања во однос на вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации.

Големина:
S, M, L
Извор:
Принцезата
Посебни Употреба:
Носии
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
EE130
Компоненти:
Фустани
Бренд Име:
QLQ
Тип На Објект:
Се поставува
Пол:
Девојки
Извор Тип:
оригиналниот
Знаци:
Принцезата
Тема:
Принцезата
Пол:
деца
Големина:
S,M,L
Вклучуваат:
Се облекуваат
Материјал:
100% Полиестер
боја:
како на слика покажува
испорака:
3 дена
Предност:
фабриката директно
Направи кориснички :
MOQ е 200 комплети
Регионот на Производство:
Кина
R

Тие исто така купуваат со овој производ