.

.

YPP ЗАНАЕТ 65pcs Летни Денови Cardstock Умре Сече за Scrapbooking Среќен Излет/ - Карта во донесувањето Одлуки/Запишување на Проектот

YPP ЗАНАЕТ 65pcs Летни Денови Cardstock Умре Сече за Scrapbooking Среќен Излет/ - Карта во донесувањето Одлуки/Запишување на

DEN 191.52
Количина на стоки

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние секогаш ќе ви даде задоволни резултат!
пакување : 65pcs/set
Одлична идеја за вашиот scrapbooking/картичка за изработка на проекти

Број На Модел На:
17113001
Бренд Име:
YPP занает
Материјал:
Хартија
Пакување:
65pcs/set
боја:
како Слика
R

Тие исто така купуваат со овој производ