.

.

cnHGarts големина 1m ширина дрво жито aquaprint Вода Трансфер Филм Печатење хидро графички филм трансфер печатење WTP12721

cnHGarts големина 1m ширина дрво жито aquaprint Вода Трансфер Филм Печатење хидро графички филм трансфер печатење WTP12721

DEN 998.00
DEN 1536.00
-35 %
Количина на стоки

Дали имате попуст за големи количини?
Да, имаме такви продажбата политика. Тоа не зависи само од вашата цел количина, но исто така ставката што сте ја резервирале. Колку за товарни?
Тоа зависи од вашата област, што се користи за ПРОЗОРЦИ/DHL најголемиот дел служба, таа има 40-45% попуст како нормални ПРОЗОРЦИ експрес сервис.
Филмови може да се применува на сите видови на супстрати вклучувајќи пластика, fiberglass, дрво, керамика,
и метал. Како за вашиот бесплатни примероци?
Да, како еден од најголемите инкџет медиумски производи производители во Кина копното, ние сме во можност да ви послужи нашите бесплатни примероци!
И листови и ролни се достапни!
А4 големина : 5sheets на едно време во слободни. Навремена Испорака : По плаќање нашите производи ќе бидат испратени во рок од 5 дена, како и обично. Прилагодување : Ние, исто така, може да се печати на вашиот сопствен дизајн, ве молиме испратете ни дизајн слика во .Опис На Производот
Увезени буквар филмови од Јапонија;
Увезени еко мастила од Јапонија;
Увезени 8 бои за печатачи;
3 D кубни печатење, хидро потопување, хидро потопување,хидро слики,3d крива печатење,hydrographics печатење
Опис
Вода Трансфер Печатење Филм, Хидрографски Печатење Филм , Вода Растворлив Печатење Филм , Хидрографски
Филмови , 3 D Кубни Печатење Филм, Течни Слика, Потопни грејачи Апликација
Декорација на објекти кои се движат од целиот сите теренски возила и автомобил dashboards за мали предмети, како велосипед
шлемови или otherautomotive трим, Автомобил Ентериери, Xbox, Пиштоли, Чаши, Делови за Автомобили, Глувчето, Мотоцикл.
Ова ќе биде вашата член на кралското семејство шема, ние никогаш нема да го продаде својот член на кралското семејство шема на трети страни. Како за мојот стоки пакување? Може ли да го користам мојот логото или сопствени пакување?
Стоката се добро proteted со соодветни материјали за пакување. Продолжувајќи По-продажба на услуги се достапни Информациите на Компанијата
Нашата Фабрика & Работилница Слики
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Q1. Она што е MOQ?
Нормално е MOQ 10 квадратни метри.
За повеќето делови, ако објектот може да биде натопена во вода, хидро-графички процес може да се користи.
ние го поздравуваме OEM цел, како добро, нашата одлична дизајнирање на екипа се секогаш подготвени да им служи на нашите клиенти. Навремена Испорака : Ние ќе брод редоследот по плаќање во 2-3 дена;
4. Разни Вода Трансфер Печатење Филм Модели,5000+ дизајни;
6. OEM цел прифати,со одлични дизајнирање тим секогаш подготвен да им помогне на нашите клиенти.
големи количини може да се применат нашиот дистрибутер во вашата област, контактирајте го нашиот продажен да знаат повеќе.Единица се тркалаат спакувани во една polybag и торба е заштитена со воздушен меур торба,а потоа надвор со извоз тешко картон. Член на кралското семејство Популарни Вода Трансфер Печатење Филм : Ние развивме нашите сопствени модели, некои модели
достапни само од нас;
7. Висок Квалитет : Нашата Вода Трансфер Печатење Филмот доби 99% повисока позитивни повратните информации од клиентите
целиот свет;
2.
Примена
Нашите Услуги
Нашите Предности Висок Квалитет : Нашите филмови доби 99% позитивни повратните информации од нашите клиенти.

боја:
големина 1x10m (10sqm), големина 1x20m (20sqm)
Тип На Објект:
Decals & Налепници
Бренд Име:
cnHGarts
Објектот Висина:
0inch
Објектот Ширина:
1m
Специјални Функции:
вода трансфер печатење филм
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
PVA
Објектот Тежина:
0.6kg
Објектот Должина:
0m
Примена:
пластика, метал, керамика, дрво, камен, смола
Функција:
Protectives,Украси,Прашина,Влага-доказ,
Буквар За Филмот:
Увезени Од Јапонија
Материјал:
вода трансфер печатење филм
Бразил,Аргентина,Оставајќи Германија:
CPF/CPNJ/EORI број
R

Тие исто така купуваат со овој производ