.

.

7/8 Handlebar Костец Мотоцикл Алуминиум Гума Гел Рака се Справи со Костец Dirt Bike Pitbike Мотор Handlebar За Харли Хонда BMW

7/8 Handlebar Костец Мотоцикл Алуминиум Гума Гел Рака се Справи со Костец Dirt Bike Pitbike Мотор Handlebar За Харли Хонда BMW

DEN 383.52
Количина на стоки


НИ 23.99 / set НИ 29.99 / пар НИ 21.99 / пар НИ 2.79 / пар НИ 15.88 / пар НИ 16.99 / пар НИ 55.99 / парче НАС 27.99 / парче НАС 6.59 / парче НАС 8.99 / парче
Универзална 7/8" & 1" Ретро Гума Handlebar Рака Зафат За Харли Хонда, Јамаха Suzuki Kawasaki Кафе Racer Плувка Обичај
Спецификација :
Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет!
Материјал : Висок квалитет Мека гума
Боја : Боја како на сликата шоу
Големина : Како се покаже слика
Десната Страна Внатрешен Дијаметар : 1"
Левата Страна Внатрешен Дијаметар : 7/8"
Количина : една пара
Fitment :
Одговара за универзална 7/8" & 1" стандард handlebar.
Универзал за Харли Хонда, Јамаха Kawasaki Suzuki Truimph KTM и така натаму.
Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме проверете ја големината на мерење на табелата внимателно пред да се изврши плаќање.
2. Бојата на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање.
Пакет се вклучени :
1 Пар Мотоцикл Рака Костец
.

Бренд Име:
YOWLING
Име На Модел:
CE
Објектот Должина:
12.3cm
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
0g
Материјал Тип:
Висок квалитет на мека Гума
Објектот Дијаметар:
22cm
Тип На Објект:
Костец
Е Прилагодена:
Yes
Функција:
кожна рачка бар костец
Бои:
ФОТО БОЈА
R

Тие исто така купуваат со овој производ