.

.

750 Лесни меки силиконски Камера Покрие Случај Торба Заштитник на кожата за nikon d750 dslr фото камера Црна маскирна

750 Лесни меки силиконски Камера Покрие Случај Торба Заштитник на кожата за nikon d750 dslr фото камера Црна маскирна

DEN 623.04
Количина на стоки


Карактеристики :
Одговараат за nikon d750 камера.
Висок Квалитет, Компактни, лесни, Издржливи Материјали и Лесно да се Носат.
Анти-пропадна Дизајн,Текстура Дизајн
За да се Заштити вашата Камера Против Штети.
Нема потреба да се извади на камерата кога правите слика.
Објектот вклучуваат :
1* камера покрие случај за d750
Answer : ___________________________ Note : Камерата не е вклучена

Боја:
Црна Боја, На Зелена Боја, Жолта Боја
Број На Модел На:
n d750
Бренд Име:
хари добро
R

Тие исто така купуваат со овој производ