.

.

Висок-квалитет 3Pcs Челик Совет Пикадо 22g Стандард Тешко Фрлање Пикадо Спортски Игри Сина Алуминиум Шахти Стрела Летови

Висок-квалитет 3Pcs Челик Совет Пикадо 22g Стандард Тешко Фрлање Пикадо Спортски Игри Сина Алуминиум Шахти Стрела Летови

DEN 208.00
DEN 263.04
-21 %
Количина на стоки


Карактеристики : 100% Сосема Нов. Професионални 22 грама Торпедо Тип Челик Совет Пикадо. Уникатен стрела тело, трајни стрела шахти, високо-технолошки стрела летови! Овие пикадо се користи за лен стрела одбори, flocked хартија dartboard цели,итн. Тие, исто така може да се користи во клубови, кафулиња, канцеларија и други рекреативни спортови резерви.
Пакет Листата : 3 Еез челик совет пикадо.
Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред редослед) :
нарачки, Ако не го примите пакетот, само ве молиме контактирајте со нас прво од спорот.
нарачки Ако ви треба вистински tacking број, треба да се избере "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" било плати превозот цена.
Мешани цел > ние ќе ви ја испратиме стоката од Кина Пост воздух пошта (со следење на број). Ви благодариме.
За Микс цел, ве молиме да дојде до мојата продавница : http : //www.aliexpress.com/store/1904336, можете да го додадете вашиот љубовен објект во кошничката прво ,и конечно се комбинираат вашата наредба за плаќање. Ви благодариме.
торба торба торба

Бренд Име:
gohantee
Тип:
Пикадо
Возраст:
>8 Години
Број На Модел На:
22 Грама Челик Совети Пикадо.
is_customized:
Yes
Објектот:
Професионални 22 грама Торпедо Тип Челик Совет Пикадо.
R

Тие исто така купуваат со овој производ