.

.

11CT 14CT Крстот Бод Игла Везени Платно за Цртање Целосен Комплет Вез, се Зголеми Венец Рака за Шиење Декорација

11CT 14CT Крстот Бод Игла Везени Платно за Цртање Целосен Комплет Вез, се Зголеми Венец Рака за Шиење Декорација

DEN 503.00
DEN 811.20
-38 %
Количина на стоки


Извезена крпа големина : 11 CT 57x57cm 14 CT 45x45cm

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted, 14CT Печатени, 11CT unprinted, 11CT Печатени
Стил:
Европа
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Шаблон Тип:
Геометриски
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Бренд Име:
Радост Недела
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
PVC кеса
11CT:
57x57
14CT:
45x45
Број На Модел На:
J333
R

Тие исто така купуваат со овој производ