.

.

beler 1Pc Црна 4 Копчиња Силикони Далечинскиот Клуч Покрие Случај Фоб Школка Одговара За Nissan Altima Армада Коцка Непријателските Sentra Micra Juke

beler 1Pc Црна 4 Копчиња Силикони Далечинскиот Клуч Покрие Случај Фоб Школка Одговара За Nissan Altima Армада Коцка Непријателските

DEN 147.84
Количина на стоки

Црна 4 Копчиња Силикони Далечинскиот Клуч Покрие Случај Фоб Одговара За Nissan Altima Непријателските Sentra Micra Juke ♦ СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ Состојба : 100% нови Боја : Црно-Бело Материјал : Силикон Големина : прибл.5 x 4 x 1.3 см(1.97 x 1.57 x 0.51 инчи)(L x W x T) Број на копчето : 4 Точка се вклучени : 1 x Автомобил Силикони Далечинскиот Клуч Капак(копче за капакот само, клучот не е вклучен) Компатибилен Со :
Одговара за Nissan 4 копчиња за повикување само.
Одговара за Nissan 350 Z 2003-2006
Одговара за Nissan Altima 2005-2006
Одговара за Nissan Армада од 2004 до 2007 година
Одговара за Nissan Cube 2009-2014
Одговара за Nissan Juke план за 2011-2015
Одговара за Nissan Maxima 2004-2006
Одговара за Nissan NV 2013-2016
Одговара за Nissan Непријателските 2008-2015
Одговара за Nissan Sentra 2007-2016
Одговара за Nissan Обратно 2012-2015
Одговара за Nissan Обратно Забелешка 2014-2015
Одговара за Nissan Tiida 2012-2014
Одговара за Nissan Micra 2010-2016
Одговара за Nissan Note 2014-2016
Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински Забелешка :
1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.
2) Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи. ♦ ОПИС на ПРОИЗВОДОТ Функција :
1) Материјал еколошки силикони производство на масло за јадење. Не-токсични, без мирис, безбедно.
2) Природни заштита на животната средина силикони мека и удобна.
3) Користење на оригиналниот дизајн на клучните слот автомобил со вашиот копчињата совршено се вклопуваат.
4) Заштита на автомобил, клуч од мало влијание во секојдневна употреба. Носат и солза ефект.
5) Производ форма рафинирани и стилски дизајн.
6) Лесен за инсталација и чистење со вода. ♦ ПРОИЗВОД ФОТО ШОУ

Бренд Име:
beler
Материјал Тип:
Пластични
Материјал:
Силикони
одговара 1:
за Nissan 350Z 2003 2004 2005 2006
Се вклопат 2:
за Nissan Altima 2005 2006
Одговара 3:
за Nissan Армада 2004 2005 2006 2007
Одговара 4:
за Nissan Cube 2009 2010 2011 2012 2013 2014
Одговара 5:
за Nissan Juke 2011 2012 2013 2014 2015
Одговара 6:
за Nissan Maxima 2004 2005 2006
Одговара 7:
за Nissan NV 2013 2014 2015 2016 година
Одговара 8:
за Nissan Непријателските 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015
Количина:
4 копче
R

Тие исто така купуваат со овој производ