.

.

Dneilacc Случај За Oneplus 5 Ретро Кожа Бизнис Покривајте Телефонот Торба со Стојат Функција

Dneilacc Случај За Oneplus 5 Ретро Кожа Бизнис Покривајте Телефонот Торба со Стојат Функција

DEN 187.00
DEN 239.52
-22 %
Количина на стоки


Материјал:
Други
Бренд Име:
Dneilacc
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Функција:
Анти-удар,Потпирач,Со Картичка Џеб,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Бизнис,Обична,Гроздобер
Големина:
5.5inch
Карактеристики:
Линии, како што се свилата, се чувствуваат удобно
Компатибилен Бренд:
за HTC Желба 326G / Желба 526 526G
дизајн:
Едноставно.Бизнис
Стилот 1:
Гроздобер Флип Случај ,Ракав торба holster класичен coques
Стил 2:
Деловен Човек Класични,Ретро Мобилен Телефон capa
ОДГОВАРА ЗА:
За Oneplus 5 Паричникот Случај
Компатибилен Model1:
За Oneplus 5
Пад на превозот:
Поддршка
Место на Orgin:
кина cmain земјиште
Функција:
shockproof +Anti-knok+Anti-лизгање+Нечистотија-отпорен на
Стил:
Ретро Флип Стил Шик Coque
Usege:
Brithday Подароци/christmas присутни
R

Тие исто така купуваат со овој производ