.

.

Гем-внатре 10мм Сјајна Кристална Топка Монистра 5+6 Монистра Прилагодлива должина Рачно ткаени Хривнија Мода Накит Божиќ Подарок

Гем-внатре 10мм Сјајна Кристална Топка Монистра 5+6 Монистра Прилагодлива должина Рачно ткаени Хривнија Мода Накит Божиќ Подарок

DEN 255.00
DEN 501.12
-49 %
Количина на стоки

10мм Сјајна 5+6 Кристална Топка Монистра Рачно ткаени Хривнија Adjustabl Хривнија Црно Бела Мода Накит Бесплатен Превозот на Големо Гем-внатре
П : Која големина монистра најдобро одговара за мојот дизајн?
А :
П : Колку Монистра во едно влакно?
А :

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
ГЕМ-внатре
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
G5100-V
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Затворач Тип:
Чипка-Up
R

Тие исто така купуваат со овој производ