.

.

50pcs Торта Храна Kraft Хартија Кутија Со Рачка Кутии Роденден на Божиќ Свадба Партија Бонбони Подарок Пакување Со Налепница 10*10*14.5 cm

50pcs Торта Храна Kraft Хартија Кутија Со Рачка Кутии Роденден на Божиќ Свадба Партија Бонбони Подарок Пакување Со Налепница

DEN 1519.68
Количина на стоки


започнете
крајот
Големина на :
10*10*14.5 cm
Хартија Кутија со истиот налепници како на сликата.
Било Додатоци,Ако треба,ве молиме кликнете на следниот слики.
Лента Налепница Пополнување Додатоци Торта База

Повод:
Бренд Име:
LBSISI Живот
Шема:
Цвет,Фабрика,Солидна Боја,Писмо
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
50pcs
Материјал:
Картон
R

Тие исто така купуваат со овој производ