.

.

NICETOWN Ѕвезда Прозорец Третмани Затемнување Панели За Деца - Ласерско Сечење Ѕвезди Grommet Врвот Завеси Drape за Девојка Соба

NICETOWN Ѕвезда Прозорец Третмани Затемнување Панели За Деца - Ласерско Сечење Ѕвезди Grommet Врвот Завеси Drape за Девојка Соба

DEN 1727.52
Количина на стоки

olyester Увезени ПАКЕТ ДЕТАЛИ : пакетот вклучува 2 затемнување панели . Секој панел мерки 52"W x 63/84"L со 8 grommets(1.6 инчен внатрешен дијаметар) врвот. ИНОВАТИВНИОТ ДИЗАЈН : симпатична шупливи од ѕвездите на затемнување завеси филтер светлина дали е ден или ноќ, донирање на вашата соба со мечтателни миг ѕвезди.На затемнување завеси се лесно да се откажам или нерешено со 8 сребро grommets врвот. ПОВЕЌЕ ФУНКЦИИ : Украсете го вашиот дом со twining ѕвезди дали е ден или ноќ. Иновативни тројно ткаат затемнување ткаенина блокови повеќето светлина и UV зраци. Намалување на шумот и заштита на приватноста.Совршен за бебе соба, спална соба, детска'room. ЗДРАВА & ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ : НЕ хемиски премази, ласерско сечење ѕвезди се повеќе здрави за луѓе, особено бебе и деца. Тројно ткаат изборниот материјал е термички изолирани и заштедува енергија трошоци. ОДРЖУВАЊЕ ИНСТРУКЦИИ : Машина перат, ја собори сува. Брз пеглање или пареа чисти кога е потребно.Ризик купите со 30 дена гаранција за враќање!

Големина:
w52inchbyl63inch, w52inchbyl84inch
Обработка:
grommet
Локација:
прозорецот
Стил:
Модерна
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Функција:
Декорација + Целосна Светлина Засенчување
Инсталација Тип:
Вграден-во
Материјал:
Полиестер / Памук
Број На Модел На:
gr5263and5284
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Тип:
Завесата
Формат:
јаже
Шаблон Тип:
Цврста
Техника:
Ткаени
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Бренд Име:
NICETOWN
Шема:
Предиво Обоена
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
R

Тие исто така купуваат со овој производ