.

.

M10 М12 M10*60 M10x60 М12*70 M12x70 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss Кука Кревање Виси Конкретни Сидро Ракав Проширување Болт

M10 М12 M10*60 M10x60 М12*70 M12x70 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss Кука Кревање Виси Конкретни Сидро Ракав Проширување Болт

DEN 326.00
DEN 326.40
-0 %
Количина на стоки

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари M10 М12 M10*60 M10x60 М12*70 M12x70 304 од не ' Рѓосувачки Челик 304ss Кука Кревање Виси Конкретни Сидро Ракав Проширување Гром 最少5个字符 最少5个字符
Мерење овозможува грешка.ве молиме да биде accoeding на реалниот објект Единица : mm Specificaion D L Вкупна Должина ID 304 Φ6.5*40 6.5 40 64.32 10 Φ8*45 8 45 74.04 10 Φ10*60 10 60 93.49 12 Φ12*70 12 70 114.97 12 Јаглероден Челик Φ6.5*40 6.5 40 62.66 9.1 Φ8*45 8 45 72.38 10 Φ10*60 10 60 95.33 11.68 Φ12*70 12 70 116.94 18.3 最少5个字符

Големина:
M10x60, M12x70
Должина:
1Pc
DIY Материјали:
Дрво
Вози Стил:
Никој
Завртка Тип:
Конкретни Завртки
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакет:
Под 50Pcs
Број На Модел На:
M10x60 M12x70
is_customized:
Yes
Глава Стил:
кука
R

Тие исто така купуваат со овој производ