.

.

Природни blue sapphire гем Домот Шупливи Цвет клип обетки 925 сребрен природни скапоцен камен обетки жените партија подарок накит

Природни blue sapphire гем Домот Шупливи Цвет клип обетки 925 сребрен природни скапоцен камен обетки жените партија подарок накит

DEN 2137.00
DEN 2544.00
-16 %
Количина на стоки


Природни blue sapphire гем Домот Шупливи Цвет клип обетки 925 сребрен природни скапоцен камен обетки жените партија подарок накит
Ние ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање. Ние, исто така, ќе го избере подобар гем посветен на мојот драг пријател.
Ве молиме имајте во предвид :
(1)$53 е цената на еден пар обетки.
Скапоцени скапоцен камен : природни сафир , гем Големина за : 2p4*4mm
Метал тип : 925 фунта сребро , Заменик-камен : циркони
Ако сакате една боја камења, можете да ни кажете, други големини за природни скапоцен камен може да се прилагоди .

Earring Тип:
Клипот Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Сертификат Број:
no
Бренд Име:
URORU
Метал Печат:
925,Фунта
Certificate Type:
GIC
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Главниот Камен:
Sapphire
боја:
сина,
Скапоцен камен:
природни сафир,
Метал Тип:
925 Sterling silver
Заменик камен:
Цирконот
R

Тие исто така купуваат со овој производ