.

.

IRF2805 10pcs AliExpress

IRF2805 10pcs AliExpress

DEN 130.00
DEN 136.32
-5 %
Количина на стоки


Бренд Име:
YUXINYUAN
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Употреба:
Општа Намена
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
DC
Теорија:
sopdipqfpbgaplccsot
Заштита На Функција:
ic
Напон:
v
Modellnummer:
irf2805
ist individuell:
Ja
Markenname:
YUXINYUAN
Bedingung:
neu
Уметност:
Други
Verpackungsgewicht:
0.05 кг (0.11 lb.)
R

Тие исто така купуваат со овој производ