.

.

Neoglory Австрија Кристал & Симулирани Бисер & Глеѓ Brooch Слатки Романтични Елегантен Цвет Дизајн За Дама Партија Џемпер Подарок

Neoglory Австрија Кристал & Симулирани Бисер & Глеѓ Brooch Слатки Романтични Елегантен Цвет Дизајн За Дама Партија Џемпер Подарок

DEN 551.00
DEN 786.24
-30 %
Количина на стоки


Метална боја:
Светло Жолта Боја На Злато
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристал
Бренд Име:
NEOGLORY
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Брошеви Тип:
Брошеви
Обликотшема:
Цвет
R

Тие исто така купуваат со овој производ