.

.

СЕДИШТЕТО за во Автомобил вратата на ретровизорот на вредноста прозорец столб копчето Панел Трим Автомобил-Стил, За Chevrolet Trax 2013-2015 врата се справи со трим

СЕДИШТЕТО за во Автомобил вратата на ретровизорот на вредноста прозорец столб копчето Панел Трим Автомобил-Стил, За Chevrolet

DEN 949.00
DEN 1091.52
-13 %
Количина на стоки


Бренд Име:
Bing ќе победи
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
за chevrolet trax
Објектот Висина:
4inch
Објектот Дијаметар:
4inch
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Тежина:
0.5kg
Модел Година:
2013 2014 2015
Име На Модел:
красат
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
4inch
Објектот Ширина:
4inch
Тип На Објект:
Хром Стил
Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Тежина:
0.2kg
Пакет:
4 парчиња/set
Известување:
Само за левата рака диск
R

Тие исто така купуваат со овој производ