.

.

ISUN оригинален квалитет 3000mah ИО-BN920ABE замена на батеријата за Samsung Галакси Забелешка 5 батеријата N9200 N920t batteris

ISUN оригинален квалитет 3000mah ИО-BN920ABE замена на батеријата за Samsung Галакси Забелешка 5 батеријата N9200 N920t

DEN 432.00
Количина на стоки


Спецификација : 1 PCS батерии за Samsung Галакси Забелешка 5 капацитетот на Батеријата :3000m Ah Батеријата клетка: Li-полимер Батерија Напонско: 3.8 V-V 4.35
Advantates :
1.Тестирање 2-3 пати пред да се испраќаат надвор
2.0 циклус и 100% оригинални АТЛ/LG ќелија со реалниот капацитет на
3.100% оригинални заштитник чип со стабилна работа
4.Safe батеријата и никогаш не експлозија
5.Поголем quanitity во нашата фабрика акции
6.Прифати OEM/ODM
7.Двојна заштита од над-бесплатно.над-празнење.над-струја.во текот-напон
Вниманието : 1.Ве молиме потврдете ја вашата адреса внимателно откако ќе се направи нарачка. Ние ќе ја испрати на производи за да можете веднаш по извршената уплата.(ние ќе го испрати на предмети во рамките 2-5 работни дена(не празник сезони) по уплатата се потврди со платформа) 2. Ако објектот не се доставени по пат заврши во рок од 45 дена, ние ќе се 100% наплата на вашата исплата. 3. За руските Купувачи , ве Молиме понуда на примачот Име и презиме : (Given Name); татково Име; Семејното Име. 4. Нема Спор ве молиме : ве Молам не се применуваат спор во рок од 30 дена, pls ни е-мејл пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот, 5. Ако по 60 дена никогаш не примате стока може да побара целосна наплата и ние ќе ви вратат откако ќе checkt тој превозот статус и comfirm наплата 6. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот, бидејќи ние секогаш се обидуваме се потрудиме да им служи на нашите клиенти,ние ќе ви ги задоволи решение

Капацитетот на батеријата(mAh):
2801mAh-3500mAh
Оригинал или Не:
оригиналниот
Квалитетот сертификација:
CE
Samsung Модел:
Галакси Забелешка 5
Бренд Име:
LIANG MI
Број На Модел На:
За Samsung Забелешка 5
Компатибилен Бренд:
Samsung
R

Тие исто така купуваат со овој производ