.

.

3Pcs/1lot Деца Волнени Чорапи Симпатична Бебе Шарени Памучни Чорапи Новороденче Момчиња Девојчиња Дебели Чорапи Возраст За 0-36M GZ24

3Pcs/1lot Деца Волнени Чорапи Симпатична Бебе Шарени Памучни Чорапи Новороденче Момчиња Девојчиња Дебели Чорапи Возраст За 0-36M

DEN 328.00
DEN 360.00
-9 %
Количина на стоки


3 Pcs/1lot Деца Волнени Чорапи Симпатична Бебе Шарени Памучни Чорапи Новороденче Момчиња Девојчиња Дебели Чорапи Возраст За 0-36 M GZ24
Боја : 3 Различна Боја и Големина : 0-6 M(XS),6-12 M(S),12-36 M(M) Материјал : Памук Стил : Бебе Момчиња Девојчиња Шарени Чорапи Пакет се Вклучени : 3 Чорапи(3 Различни Бои)
Големина Детали
Големина
Етикета Големина
Нога Должина
(cm)
Цевка висина
(cm)
Цевка Ширина
(cm)
0-6 M
XS
8cm
14cm
6.5 см
6-12 M
S
10cm
15cm
7cm
12-36 M
М
12cm
16cm
7.5 cm
Единицата на мерење е CM(1 Инч=2.54 см)
Ве молиме овозможи 1-3cm разлика.
Ве молиме проверете ги детали мерењата пред да нарачате.

Големина:
0 to 6 month, 6 to 12 month, 12 to 36 month
Бренд Име:
POMOGO
Материјал:
Памук
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Шарени
Број На Модел На:
GZ24
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Sock
R

Тие исто така купуваат со овој производ