.

.

Бесплатен превозот на 5pcs/set ХСС направени 172 модел тип 1.0-5.0 mm центар вежби за умре челик,бакар,алуминиум, цинк и др обработка.

Бесплатен превозот на 5pcs/set ХСС направени 172 модел тип 1.0-5.0 mm центар вежби за умре челик,бакар,алуминиум, цинк и др обработка.

DEN 383.52
Количина на стоки


Централната композитни вежба дијаметар 1. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот .
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.0 mm ,1pc 2,5 mm , 1pc 3мм, 1pc 5мм . Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.0 mm
Материјал : high speed челик тежина : 65g
КОЛИЧИНА : 1pc 1.
Опис на производот :
ХСС направени центар вежби Еден вид w ithout конус тип На
дијаметар : 1. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Слични Производи :
Производ слика :
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Централната вежби се користи за обработка централна дупки на крајот лица на бунари и други делови. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Обработка опсег : умре челик, бакар, алуминиум, цинк, алуминиум и други материјали за обработка. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Вкупно : 5pcs/пакет
Апликации :
Се користи за precast прецизно позиционирање на дупка обработка, водечки пресврт вежба за процесот дупки и намалување на грешките. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.0 mm во дијаметар од high speed челик материјали, произведени во согласност со националниот стандард GB / T, на одлични перформанси, стабилен и сигурен квалитет, погоден за различни индустрии на машини за обработка на центар дупки.
Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Месо Тело Форма:
Круг
Вкупна Должина:
35-60mm
Должина:
40mm
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
НЕГО-HSCD-A3.5
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Центар Вежба Малку
Употреба:
Метал Дупчење
Материјал:
High Speed Челик
Објектот:
ХСС ЦЕНТАР ВЕЖБИ
Тип:
A
Големина:
1.0-5.0mm
КОЛИЧИНА:
5pcs
R

Тие исто така купуваат со овој производ