.

.

CITALL 50pcs Браник Фендер Mudguard Занитвам Fastener Retainer Клипови 90467-07164 9S9AK-07332 За Toyota RAV4 Camry Yaris е корола

CITALL 50pcs Браник Фендер Mudguard Занитвам Fastener Retainer Клипови 90467-07164 9S9AK-07332 За Toyota RAV4 Camry Yaris е корола

DEN 208.00
DEN 239.04
-13 %
Количина на стоки

50pcs Браник Фендер Mudguard Занитвам Fastener Retainer Клипови Одговара За Toyota, 7mm Дупка Кол
Состојба : 100% нови Боја : Црна Материјали : Најлон Големина : Како се покаже во слика Производителот Дел Број : 90467-07164,09409-07332,9 S9 AK-07332,A20908 Објект се вклучени : 50 x Панел Клипови Компатибилен Со :
Одговара за Тојота Заменува 90467-07164
Одговара за Тојота Авалон 1999-2015
Одговара за Toyota Camry 1997-2015
Одговара за Тојота Celica 1999-2005
Одговара за Toyota е корола 1999-2015
Одговара за Тојота Ехо 2000-2015
Одговара за Toyota Land Cruiser 2004-2015
Одговара за Toyota Prius 2001-2009
Одговара за Toyota RAV4 2000-2015
Одговара за Тојота Сиена 1998-2015
Одговара за Тојота Solara 1999-2008
Одговара за Toyota Yaris 2004-2015
Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински Забелешка :
1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.
2) Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи.
Производ Димензија
Функција :
1) Според фабричките спецификации.
2) Совршен натпревар за оригинална опрема.
3) Лесен за инсталација.
4) Стабилни карактеристики, висока сигурност.

Бренд Име:
CITALL
Име На Модел:
90467-07164,09409-07332,9S9AK-07332,A20908
Објектот Тежина:
0.085kg
Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Најлон
одговара 1:
за Тојота Авалон 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007-2015
Се вклопат 2:
за Toyota Camry 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005-2015 година
Одговара 3:
за Тојота Celica 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005
Одговара 4:
за Toyota е корола 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007-2015
Одговара 5:
за Тојота Ехо 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009-2015
Одговара 6:
за Toyota Land Cruiser 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 план за 2011-2015
Одговара 7:
за Toyota Prius 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008
Одговара 8:
за Toyota RAV4 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009-2015
R

Тие исто така купуваат со овој производ