.

.

0258017025 5-Жица 17025 LSU 4.9 Ламбда Кислород Сензор За Ford Chevy Хонда, Тојота

0258017025 5-Жица 17025 LSU 4.9 Ламбда Кислород Сензор За Ford Chevy Хонда, Тојота

DEN 2400.00
Количина на стоки

Но, ние не ќе го прифати враќањето ако објектот оштетени од страна на купувачот оперативните грешки.

Тип:
Вид Греење
линеарна:
90
Hysteresis:
90
Чувствителност:
100
Резолуција:
100
Повторливост:
90
Мерен Опсег:
90
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Бренд Име:
ONYPEI
Другиот Дел Број:
0258017025
Тип:
Тип На Сензор
Точка име:
кислород сензор
Квалитет:
Висок квалитет
Големина на:
нормална големина
автомобил се направи:
за Мицубиши
гаранција:
2 години
Број На Модел:
0258017025
категорија:
Авто сензори
Поставување на Возило:
ПРЕД
R

Тие исто така купуваат со овој производ