.

.

ХЛ 10ММ 50/100pcs/200pcs Мешавина Боја Срцето Flatback Пластични Копчиња 2 Дупки DIY Scrapbooking Дете Облека, Прибор за Шиење

ХЛ 10ММ 50/100pcs/200pcs Мешавина Боја Срцето Flatback Пластични Копчиња 2 Дупки DIY Scrapbooking Дете Облека, Прибор за Шиење

DEN 105.00
DEN 109.92
-4 %
Количина на стоки


Важно известување
1.Ако се избере "На Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус "пратката.
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не нуди информации на превозот, но ние бидете сигурни дека можете да го добиле.( тоа не може да биде песна откако пратката лево Кина).Ако ви треба целосна следење ,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ",и да додадете на пари за следење.
2.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме
контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат.
3.Ве молиме не го отвори спорот во рок од 60 дена јас
ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа . ви благодариме за вашата поддршка .
Имајте пријатен шопинг !!!
Опис :
Состојба : 100% сосема нов
Боја : комбинација од бои
Големина : 10мм
КОЛИЧИНА : 200pcs (ќе добиете боја по случаен избор)
Постојат многу начини на употреба на копчиња, видете на следната слика, можете да се однесуваат, исто така може да игра сопствената имагинација! Многу убаво!

боја:
200pcs
Тип На Производ:
Копчиња
Бренд Име:
HL
Функција:
Хемиско Чистење,Без Никел,Еко-Пријателски,Перат
Материјал:
Пластични
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Број На Модел На:
10мм
Стил:
Flatback
Пластични Тип:
Најлон
Техника:
Обоена
Обликот:
Срцето
Декорација:
Никој
R

Тие исто така купуваат со овој производ