.

.

5Pcs Кубни Циркони Топката Монистра Шарм Пол Мажи Жени Плетенка CZ Ресни Нараквици Мода Подарок

5Pcs Кубни Циркони Топката Монистра Шарм Пол Мажи Жени Плетенка CZ Ресни Нараквици Мода Подарок

DEN 1004.00
DEN 1103.52
-9 %
Количина на стоки


Повеќе Информации
Бесплатен Превозот за секој производи ~ Добредојдовте вашата нарачка~
Ако сакате да направите големи/ мали /Custom цел , можете да контактирате со нас директно ,нашата компанија ќе ви даде најдобра цена и да го направите она што ви се допаѓа.
Ако сакате да ја испратите на некој,ова е една прекрасна благочестив, и оној што ќе го направи многу убав подарок.
1
S ize
Прилагодлив
2 Скапоцен Камен Големина / 3
Един dition
1mm=0.03939 инчен или 1inch=25.4 mm
4
Материјал Отвори Cz,Метал Бакар
5
Полковникот или
Како што е прикажано во figuratede
6
Сад моб
Катира/Партија/Подарок да frined
7
Ши стр пинг време
15-25days ( Слободен CPAM) ; Слободни DHL/EMS за Цел повеќе од 150$!
8
Pla ce на потекло
Произведено Во Кина
Answer : ___________________________ Note : Ние ќе брод камен форма да ви случајно beacause на камен не може точно како на слика при донесување

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Нови
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
Лесно-кука
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Метали Тип:
Бакар
is_customized:
No
Бренд Име:
linlidada
Материјал:
Кубен Циркони
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ