.

.

носи вистински природни / носталгични звук Bluetooth цевка preamplifier бенд аудио ESS9023 декодер чип 6J1 електронска цевка preamp

носи вистински природни / носталгични звук Bluetooth цевка preamplifier бенд аудио ESS9023 декодер чип 6J1 електронска цевка

DEN 3744.00
Количина на стоки

m7 HIFIBluetooth Аудио Preamp 6 J1 Вентил Цевка Preamplifier Dual Channel Treble Бас со Адаптер Сребрена/Црна Decription : M7 има голем број на изворниот текст, на предниот панел, со звук префрлување прекинувач, различни од звук извор влез слободен префрлување, како сакате. Поддршка 3 режими на внесување : РКА текст /3.5 mm ПОМОШЕН влез / Bluetooth безжична стерео Bluetooth текст (Bluetooth текст со аудио декодирање, ESS9023 декодирање чип е 24bit стерео аудио дигитални да аналоген конвертор чип, ES9023 внатрешна употреба на патент технологија на супер линија проток (Hyperstream) архитектура и jitter елиминација техника, која може да се реализира на jitter слободни снимање ниво на квалитет на звукот, динамички опсег е 112d B. - Аудио сигнал текст крајот може да се поврзете на компјутер, CD, телефон и други играч за lossless аудио . - Излез крајот може да се поврзете на дигитални засилувачи, активни мултимедијални аудио уреди. - Со treble и бас вредноста на функцијата. - По M7 поврзување на аудио уред, на говорница е да го вклучите M7,тогаш засилувач или на аудио уред. - Ова е preamp, не моќност засилувач. Тоа треба да биде поврзан со засилувач или активни аудио уреди. - Позлатени за влезни и излезни терминали - 6 J1 вентил цевка - Не бучавата во позадина Спецификации : Аудио влез : РКА на текст *1 група 3.5 стерео текст *1 група Безжична Bluetooth текст *1 група Аудио излез : РКА излез *1 група M7 големина референца : 16 долг *11.5 широк *7 СМ висок answer : ___________________________ Note : (висина мерење со висина на електрони цевка) Моќ DC влез : 12 V напон на текст (бесплатна дистрибуција на високо квалитетни адаптер, глобалната за општа намена) M7 Bluetooth пред ниво електронска цевка засилувач пакување list : host *1, власт *1, електронска цевка *2, Bluetooth антена *1, гаранциона картичка *1. Answer : ___________________________ Note : цевка е кревка, кога ќе го инсталирате на цевка, ве молиме обидете се да се забави вертикална plug цевка, за да се избегне допирање дупка околу алуминиум школка. Цевка пукнатини или истекување нема да се користи! Ако ви требаат резервни цевка, можете да контактирате и со нашите услуги на клиентите за да го измените цена на производот, цевка е 5 долари. Бидете внимателни: Нашата компанија е голема трговија веледрогерија во Кина. Ние сакаме да се исполнат повеќе побарувачка на пазарот. Нашата компанија нуди мало + на големо модел на продажбата на производи. Ако сте човек кој треба производ. Ве молиме изберете малопродажната цена 1pcs. Доколку сте локален трговец во вашата земја, ќе треба да се купи многу од нашите производи. Ве молиме, изберете ја трговија на големо цена. Имаме ви се предвидени со многу поволна цена.

боја:
1pcs црна Мало, 1pcs Сребро продажба на Мало, трговија на Големо 10pcs
Број На Модел На:
M7
Пакет:
Yes
Максимална Моќност По Канал:
10W
Канали:
2 (2.0)
Бренд Име:
YJHiFi
R

Тие исто така купуваат со овој производ